<![CDATA[Roos Tegner nyheter]]> http://www.roostegner.se sv Wed, 31 Mar 2010 10:00:00 GMT Mon, 9 Feb 2015 08:00:00 GMT anders@roostegner.se <![CDATA[Tidskriften Gaffa ger högsta betyg till "Historien om Nisse Hellberg & Wilmer X"!]]> http://e-pages.dk/gaffa/580/55 Mon, 9 Feb 2015 08:00:00 GMT <![CDATA[Driva Eget tipsar om Peter Jumrukovskis Målbok]]> http://www.driva-eget.se/nyheter/forsaljning/han-hjalper-dig-dubbla-din-omsattning , 8 Feb 2015 08:00:00 GMT <![CDATA[Lokaltidningen Halmstad skriver om Peter Jumrukovskis "Målboken"]]> http://www.e-pages.dk/halmstad/264/ Thu, 8 Jan 2015 08:00:00 GMT <![CDATA[Kulturtidskrifter.se ger "Julplågor" fantastiska lovord!]]> http://kulturtidskrifter.se/2014/12/01/jul-jul-stralande-jul/ Mon, 22 Dec 2014 08:00:00 GMT <![CDATA[Memento skriver om "Innan jag glömmer bort mig själv"]]> http://www.roostegner.se Thu, 18 Dec 2014 08:00:00 GMT <![CDATA[Det händer – evenemangsmagasin för Skåne & Danmark – tipsar om "Julplågor"]]> http://sthlm.dethander.com/?p=555 Fri, 12 Dec 2014 08:00:00 GMT <![CDATA[Halmstad7dagar skriver om Målboken]]> http://hstd7dagar.se/News2.asp?idNews=5093 Wed, 10 Dec 2014 08:00:00 GMT <![CDATA[Expressen skriver om Mija Kinnings nya bok]]> http://www.expressen.se/leva-och-bo/mija-kinning-jag-bor-i-en-gammal-skola/ Fri, 5 Dec 2014 08:00:00 GMT <![CDATA[Tove Lifvendahl SVD: ”Kändes oemotståndligt makabert”]]> http://www.svd.se/kultur/svds-politiska-chefredaktor-skriver-sin-egen-nekrolog_4160667.svd Wed, 3 Dec 2014 08:00:00 GMT <![CDATA[Expressen Ledare skriver om Björn Ulvaeus nekrolog från boken "Innan jag glömmer bort mig själv"]]> http://www.expressen.se/ledare/ledare-ratten-att-do-kan-bli-en-plikt/ Mon, 1 Dec 2014 08:00:00 GMT